דף הבית>>פעילויות>>עדכון שנתי של קרן ידידי רווה רביד לשנת 2010
פעילים בעמותה:
רו"ח יצחק רביד (ממייסדי הקרן) - יו"ר קרן רווה-רביד וחבר ועדת ההיגוי
רו"ח אביר רווה (ממייסדי הקרן) - חבר ועדת ההיגוי
גב' ניצה גנוסר (ממייסדי הקרן) - יו"ר ועדת ההיגוי
יאיר גולדפינגר (ממייסדי הקרן) - חבר ועדת ההיגוי
גב' הילה רווה - חברת עמותה
רו"ח ניר רביד - חבר עמותה
גב' מלאת שכטר - חברת עמותה
קבל/י עידכונים כל פעם שאעדכן את הבלוג שלי בפוסט חדש.

פעילויות

שנת 2010 מהווה נקודת ציון דרך עבור פעילות קרן ידידי רווה-רביד: היתה זו שנת הפעילות השלישית של הקרן ועם סיומה, מחזור ראשון של סטודנטים מצטיינים סיים בהצלחה רבה את לימודיו לתואר ראשון באוניברסיטת חיפה.

עם תחילתה של שנת הפעילות הרביעית לקרן, מחזור נוסף של סטודנטים מצטיינים מצטרף לשורותיה ומתחיל דרך חדשה של לימודים אקדמיים לצד תרומה לקהילה.

ברכות לסטודנטים


קרן ידידי רווה-רביד גאה בהישגי הסטודנטים הבוגרים המתחילים בדרך חדשה מחוץ לאקדמיה ומאחלת להם הצלחה רבה בהמשך דרכם כמנהיגים בקהילה.

הקרן גם מברכת את הסטודנטים הממשיכים את לימודיהם לתואר ראשון ולתואר שני ושולחת איחולי הצלחה ל-10 הסטודנטים החדשים בשנת הלימודים תשע"א, אשר מצטרפים לגרעין חזק ומוצלח של סטודנטים מלגאים החותרים למצוינות אקדמית ותורמים, באופן פעיל, לחברה ולקהילה.

הסטודנטים החדשים נבחרו בקפידה על ידי וועדת ההיגוי של קרן מבין מבחר רחב של מועמדים, על פי קריטריונים של מצוינות, מנהיגות ורקע של תרומה לקהילה, והתקבלו לתכניות לימודים לקראת תואר ראשון באוניברסיטת חיפה במגוון תחומי לימוד: מדעי המחשב, ריפוי בעיסוק, כלכלה, עבודה סוציאלית, תקשורת, פיזיותרפיה, משפטים, ביולוגיה ועוד.


פעילות הקרן

במהלך השנה החולפת, חלה התפתחות משמעותית בפעילות קרן ידידי רווה-רביד, והורחבו תחומי הפעילות של הסטודנטים בסימן אופק פעילות גלובאלית.


השתתפות בסימפוזיון בינלאומי באוניברסיטת Tufts בבוסטון:

חמישה סטודנטים נבחרים מטעם קרן ידידי רווה-רביד הוזמנו מטעם המכון למנהיגות גלובלית (Institute of Global Leadership) באוניברסיטת Tufts אשר בבוסטון, להשתתף בסימפוזיון בינלאומי בנושא מנהיגות גלובלית ופתרון בעיות עולמיות.

באדיבות המכון והתורמים, ידידי הקרן, התאפשר מימון הוצאות ההשתתפות בסימפוזיון עבור הסטודנטים (למעט כרטיסי טיסה). הסטודנטים בילו שבוע וחצי בבוסטון, השתתפו בדיונים במסגרת הכנס, הרחיבו אופקים ויצרו קשרים עם סטודנטים מרחבי העולם.

הקרן רואה בקשר עם המכון למנהיגות גלובלית אפשרות יוצאת דופן לשיתוף פעולה בינלאומי ארוך טווח בנושאי מנהיגות ופלטפורמה חשובה לפיתוח וחיזוק נושא המנהיגות בקרב צעירים.

פרויקט Active Citizens ושת"פ עם המועצה הבריטית

המועצה הבריטית בחרה בקרן ידידי רווה-רביד להשתלב בפרויקט Active Citizens הבינלאומי לקידום דיאלוג בין-תרבותי ובניית קהילה של "אזרחים גלובליים".

פרויקט Active Citizens הוקם במטרה לחבר ארגונים ואנשים המעורבים ביוזמות מקומיות לטובת הקהילות שלהם, ונותן להם הזדמנות לקבל פרספקטיבה בינלאומית על העבודה יקרת הערך שהם עושים, לתרום למחקר חברתי על נושאים גלובליים, לפתח מיומנויות בתחומים בין תרבותיים, ורשתות חברתיות מקצועיות בזירה הבינלאומית.

במסגרת שיתוף הפעולה, סטודנטים מובילים מקרב מלגאי הקרן נבחרו להשתתף בסדרה של הכשרות מטעם המועצה הבריטית.


שיתוף פעולה עם קרן משה

קרן משה היא קרן מלגות מז'נבה, שוויץ, המנוהלת על ידי מר מישל הלפרין. קרן ידידי רווה-רביד משתפת פעולה עם קרן משה זו השנה השניה ונהנת מתמיכתה של קרן משה דרך תרומות נדיבות עבור הסטודנטים.


שיתוף פעולה עם ג'וינט ישראל (JDC Israel)

לקרן שיתוף פעולה מבטיח עם הארגון הוותיק, במסגרתו הסטודנטים שלנו הופכים לשותפים פעילים בקידום נושאים חברתיים שונים בצפון הארץ.

הסטודנטים מובילים פרויקטים המתמקדים בקידום והעלאת המודעות בנושאי חינוך, איכות הסביבה ועידוד פיתוח הזדמנויות עבור צעירים ובני נוער מאיזור הצפון, במטרה לסייע בעצירת ההגירה של צעירים מיישובי הצפון והפריפריה למרכז הארץ.

קרן ידידי רווה רביד ממומנת מתרומות ידידים וחברים, המועברות ישירות למימון שכר הלימוד של הסטודנטים. משרד רווה רביד ושות' ואוניברסיטת חיפה נושאים בכל העלויות הנלוות לניהולה ולפעילותה של הקרן. לנוחיותכם, אנו מזכירים כי התורמים לפני תום שנת המס הנוכחית, יהנו מזיכוי מס לשנת 2010.

אנו מוקירים את תמיכתכם בקרן אשר מסייעת לנו ליצור הזדמנות ייחודית עבור מנהיגים צעירים ומצטיינים מהפריפריה, ומקווים לראותכם נמנים על ידידינו גם בשנה הבאה.

לדף הקודם
כל הזכויות שמורות © 2015